Hakkımızda

SRN Sigorta ve Reasürans Brokerliği sigorta sektöründe 35 yıllık tecrübesi ve birikimi olan İlhami Saruhan’ın desteği ile Mutlu Saruhan tarafından T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü tarafından hayat, hayat dışı ve reasürans brokerliği konusunda verilen kuruluş izni ve ruhsatı ile 2010 yılında kurulmuştur.

Çağdaş ve modern bir çalışma ortamı yaratarak müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet politikası sunmayı hedefleyen SRN Sigorta ve Reasürans Brokerliği, sektörün önde gelen, güvenilirlikleri ve saygınlıkları kanıtlanmış iş ortaklarının sinerjisini de arkasına almış ve sigorta sektörümüzde sözü geçen, etkin ve önemli bir konuma gelmiş bulunmaktadır.

SRN Sigorta ve Reasürans Brokerliği İstanbul - Yenikapı’daki merkezinde teknik ve bilgi işlem donanımını en iyi şekilde tesis etmiş bir altyapıya sahip olarak, kendi şirket kültürü ile yetişmiş ve konusunda uzmanlaşmış bir kadro ile sigortacılığın bütün branşlarında siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.